Menü Kapat

ETKİNLİK YERİ

Etkinliğin Gerçekleştirileceği Yer:

Eğitim etkinliği Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsünde gerçekleştirilecektir. Rektörlükten etkinliğin Enstitüde yapılmasına ilişkin gerekli izin alınmıştır. Üç kattan oluşan Enstitü binasında yönetici ve idari personel ofisleri dışında 9 adet 21 kişilik sınıf, 50 kişilik konferans salonu 3 adet 12 kişilik seminer/toplantı salonu, 1 adet bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, mescitler ve kantin bulunmaktadır. Konferans salonu ve 1 sınıfta akıllı tahta, toplantı salonlarında projeksiyon cihazı ve bilgisayar, diğer sınıflardan 3 tanesinde projeksiyon cihazı ve tüm bölümlerde internet bağlantısı bulunmaktadır. Etkinlik yeri oldukça ergonomik fiziksel bir yapıya sahip olup, etkinlikte gerek duyulabilecek tüm donanımlara sahiptir.

Konaklama: 

Eğitimde şehir dışından gelecek eğiticilerin ve katılımcıların Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Konukevi’nde konaklanmaları planlanmaktadır. Eğitimin gerçekleştirileceği Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ile aynı ana kampüs içerisinde yer alan Konukevi Enstitüye 5 dk lık yürüme mesafesindedir. Konukevi ve Enstitünün bulunduğu ana kampüs Ağrı Otogarına 4 km hava alanına ise 12 km mesafededir.

Kahvaltı dahil konaklama hizmeti verilen konukevinde kablosuz internet bağlantısı, buzdolabı, tv, oda içinde banyo ve 24 saat sıcak su hizmeti bulunan tek kişilik, çift  kişilik ve süit olmak üzere 34 adet oda bulunmaktadır. Konukevinde öğlen ve akşam yemeği hizmeti veren ana restoran dışında farklı büyüklüklerde 3 toplantı salonu ve kafe ve eğlence alanı yer almaktadır. Konukevindeki toplantı salonu etkinlik günlerinde akşam yemeği sonrası saat 22:00 a kadar etkinlik dışı olarak isteyen eğitici ve katılımcıların birlikte vakit geçirmeleri için tahsis edilecektir. Bu hususa ilişkin yetkililer ile gerekli görüşmeler yapılmıştır.

Eğitim Değerlendirme Anketi

Ankete ulaşmak için tıklayınız.